logo
bannermaria

Vyhľadávanie v zozname kňazov



Tichy Michael.

Iné mená:

Tichy Michael.

Životopisné dáta:

19. st.

Životopis:

Natus 19. Nov. 1816. Ivánkae. Philosophiam Jaurini, theologiam Tirnaviae absolvit. 15. Jul. 1844. ordinatus. Cooperatorem egit in Szenicz. A 29. Aug. 1846. usque 24. Oct. e. a. int. admin. in Hradist, dein ad cooperaturam reversus. 1847. admin. in Várkony tum in Assakürth, ubi 1848. parochus investitus. 1849. obtinuit Nyitra-Vicsap, ubi † 7. Sept. 1884.

Zobrazenie citátov ku kňazovi

Schematické zobrazenie pôsobenia kňaza:

Farnosť:Od:Do:MenoFunkciaPoznámka
Výčapy-Opatovce 1800 - - +1884 sept. 7. Tichy Michael. farár
Hradište pod Vrátnom 1846 aug. 20. 1846 okt. 24. Tichy Michael. farár
Nové Sady 1847 - - 1849 - - Tichy Michael. farár