logo
Dominikánsky knižný inštitút
bannermaria

Vyhľadávanie v zozname kňazov



Tichy Antonius.

Iné mená:

Tichy Antonius.

Životopisné dáta:

*9. Maji 1838 - +3. Oct. 1900

Životopis:

Natus 9. Maji 1838. Posonii. Philosophiam Tirnaviae, theologiam Viennae absolvit. 29. Jul. 1861. ordinatus. Cooperatorem egit Budae ad B. M. V. Visitantem, dein Vetero-Budae. 1864. Posonii ad s. Martinum. 18. Sept. 1868. nominatus parochus in Szent-Mihályfa. Ab 1878. notarius distr. 1883. VADiac. distr. Duna-Szerdahely. 1889. canonicus hon. E. M. Strig. 1890. obtinuit parochiam Tardoskedd. 1893. ad capitulum Posoniense promotus, ubi una Sanctimonialium Ursulinarum conf. ord.

Zobrazenie citátov ku kňazovi

Schematické zobrazenie pôsobenia kňaza:

Farnosť:Od:Do:MenoFunkciaPoznámka
Michal na Ostrove 1868 sept. 18. 1890 - - Tichy Antonius. farár
Tvrdošovce 1890 - - 1893 - - Tichy Antonius. farár