logo
bannermaria

Vyhľadávanie v zozname kňazov



Sztachó Paulus.

Iné mená:

Sztachó Paulus.

Životopisné dáta:

18. st.

Životopis:

21. Jul. 1765. missus pro cooperatore ad Bajmócz. 14. Aug. 1767. investitus parochus in Lelócz, quacum parochia 1776. recidit ad dioecesim Nitriensem. Inde 1788. reversus cooperatorem egit in Nagy-Ölved. 8. Apr. 1794. nominatus parochus in Bánkeszi. Hinc 1808. in Eözdöghe, ubi 19. Jun. 1811. per Adalbertum Tarkó visitatio fuit peracta. Beneficium suum m. Majo 1625. resignavit hemiplexia tactus. † 14. Aug. ejusd. a. Aetatis 64.

Zobrazenie citátov ku kňazovi

Schematické zobrazenie pôsobenia kňaza:

Farnosť:Od:Do:MenoFunkciaPoznámka
Dolné Lelovce 1767 aug. 14. - - - Sztachó Paulus. farár
Bánov 1794 apr. 8. 1808 aug. 15. Sztachó Paulus. farár